Zajęcia

rodzinne zajęcia sensoryczno-rozwojowe, które mają na celu wspierać i stymulować rozwój psychofizyczny niemowląt i dzieci. Podczas zajęć są prowadzone zabawy dobrane do możliwości dziecka angażujące wszystkie zmysły. Zajęcia są wspaniałą okazją do pierwszych kontaktów niemowlaka z innymi dziećmi oraz wymianie doświadczeń pomiędzy rodzicami.

Zajęcia odbywają się:

Wtorek 9:00-10:00

Piątek 9:00-10:00

Koszt zajęć 25zł/h

dwugodzinne zajęcia przygotowujące do roli przedszkolaka bez rodziców. Zajęcia te skierowane są dla dzieci, które jeszcze nie uczęszczają do przedszkola, a bardzo potrzebują kontaktu i zabawy z innymi dziećmi oraz są już gotowe do pozostania na zajęciach bez rodziców. W trakcie dwugodzinnych spotkań dzieci będą pod opieką doświadczonej kadry, która zadba o atmosferę pełną ciepła i wzajemnego zrozumienia. Zawsze z nastawieniem na dobro dziecka, jego uczucia i emocje.

Zajęcia odbywają się:

Poniedziałek 09:00-11:00
Środa 16:00-18:00
Koszt zajęć 60zł/2h (karnet) lub 70zł/ 1 wejście

(grupa I 1,5-2,5 r.ż, grupa II 2,5-3,5 r.ż) – zajęcia odbywają się cyklicznie w różnych blokach tematycznych, które w kreatywny i twórczy sposób rozwijają umiejętności dziecka. Zajęcia mają formę gier i zabaw rozwojowych, w których dziecko naśladując Panią prowadzącą oraz rodzica zdobywa wiedzę. Bloki tematyczne: *zajęcia ogólnorozwojowe *zajęcia edukacyjne *zajęcia muzyczno-ruchowe *zajęcia plastyczne *zajęcia sportowe *dogoterapia Zajęcia odbywają się: Wtorek 16:00-17:00 (>1,5-2,5 r.ż) Wtorek 17:15-18:15 (>2,5-3,5 r.ż) Koszt zajęć 30zł/h (karnet) lub 35zł/1 wejście

Ćwiczenia jogi dla kobiet w ciąży są specjalnie wybrane i dopasowane do potrzeb i możliwości przyszłych mam. Dzięki delikatnym sekwencjom ruchów, ciało rozluźnia się, wzmacnia, uelastycznia, a także przygotowuje do porodu. Pozycje wykorzystywane na zajęciach otwierają biodra, rozciągają nogi, wzmacniają mięśnie dna miednicy oraz pleców, które podczas ciąży narażone są na przeciążenia i napięcia.

Zajęcia odbywają się:

Piątek 09:00-10:00
Koszt zajęć 30zł/h (karnet) lub 35zł/1 wejście

Wszechstronny i efektywny trening dla mam z małymi dziećmi. Uczestnicząc w zajęciach mama dba o swoje zdrowie, samopoczucie i figurę nie rozstając się ze swoim maleństwem. Ćwiczenia wykonuje się wspólnie z dzieckiem, można go trzymać w ramionach, układać na brzuchu. Dla obojga jest to wspaniała zabawa i okazja do budowania wzajemnej więzi.

Zajęcia odbywają się:
Piątek 10:00-11:00
Koszt zajęć 30zł/h (karnet) lub 35zł/1 wejście

Kierowane do dzieci w wieku od 3-6 roku życia oraz od 6 do 9 roku życia. Podczas tych zajęć usprawniać będziemy wszystkie sfery rozwojowe. Z racji na różnorodność trudności i wieku dzieci tematy spotkań są bardzo elastyczne i zróżnicowane ale można wyszczególnić kilka bloków najczęściej poruszanych na zajęciach : – podstawowe umiejętności prospołeczne tzw. pierwsze wrażenie – wspólna zabawa (w zgodzie i umiejętność przegrywania) -emocje i strategie radzenia sobie z nimi -komunikacja werbalna i niewerbalna -trudne sytuację w szkole i poza nią. Każde zajęcia są dostosowane do potrzeb i możliwości grupy. Zajęcia zawierają w sobie elementy uczenia konkretnych umiejętności.

Warsztaty